logo
tel. +48 32 441 80 95
Pon-Pt : 9:00-20:00 Sob : 9:00-18:00
40-902 Katowice ul. Mickiewicza
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-10-21 14:45:10
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.27004.2880
Stany Zjednoczone DolarUSD13.82503.8690
korona czeskaCZK10016.580016.7800
Wielka Brytania FuntGBP14.95604.9890
frank szwajcarskiCHF13.88003.9080
Chorwacja KunaHRK105.76006.0000
korona duńskaDKK105.70605.7700
Norwegia KoronaNOK104.16704.2100
Szwecja KoronaSEK103.95503.9990
Węgry ForintHUF1.00012.720013.0900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.22004.3200
Stany Zjednoczone DolarUSD13.77003.8700
korona czeskaCZK10016.450016.8500
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.0000
frank szwajcarskiCHF13.87803.9090
lek albańskiALL1.00031.000040.0000
dolar australijskiAUD12.62102.6640
lew bułgarskiBGN12.18002.2500
juan chińskiCNY10053.000056.0000
Chorwacja KunaHRK105.55006.0500
korona duńskaDKK105.60005.8400
Gruzja LariGEL11.40001.5400
Izrael SzeklaILS11.07101.1440
Japonia JenJPY1.00035.500037.2000
dolar kanadyjskiCAD12.91102.9580
Meksyk PesoMXN10018.500025.0000
Norwegia KoronaNOK104.11004.2500
Rosja RubelRUB1.00059.000061.7000
Rumunia lejRON10089.100094.3000
Szwecja KoronaSEK103.90004.0400
Tajlandia BatTHB10013.000013.8000
Turcja liraTRY10068.100074.9000
Ukraina HrywnaUAH10015.500016.4000
Węgry ForintHUF1.00012.600013.1000
dirham ZEAAED11.03201.0840
afgani afgańskieAFN1002.95046.9504
dinar algierskiDZD1002.08244.1324
kwanza angolskaAOA1.0003.416815.4168
Arabia Saudyjska RialSAR109.259710.5597
peso argentyńskieARS1003.866311.8663
dram armeńskiAMD10.00052.582592.5825
florin ArubyAWG11.77752.3775
manat AzerbejdżanuAZN11.76662.3666
dolar bahamskiBSD13.66134.0613
dinar bahrańskiBHD17.895712.3957
taka bangladeskaBDT1.00023.577863.5778
dolar barbadoskiBBD11.09172.1717
dolar BelizeBZD11.38002.1800
rubel białoruskiBYN11.78362.0636
marka BiHBAM11.98872.3787
boliviano boliwijskieBOB10039.284861.2848
pula botswańskaBWP10019.828544.8285
real brazylijskiBRL10088.5481106.5481
dolar brunejskiBND11.77683.3768
frank burundyjskiBIF10.00010.782830.7828
CFP FrankXPF1.00027.866543.8665
peso chilijskieCLP10.00039.960267.9602
peso dominikańskieDOP1.00058.470188.4701
frank dżibutyjskiDJF1.00011.700634.7006
funt egipskiEGP10022.731633.7316
Eswatini LilangeniSZL10015.899535.8995
birr etiopskiETB10011.346913.8469
Fidżi DolarFJD11.27631.9663
Filipiny PesoPHP1006.95198.4519
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00044.634284.6342
Frank CFA Afryka ZachodniaXOF10.00044.634184.6341
Gambia DalasiGMD1.00067.967079.9670
Ghana CediGHS10058.764879.7648
Gibraltar FuntGIP13.59254.9125
Gujana DolarGYD1.00015.728318.7283
gulden antylskiANG11.77712.5771
Gwatemala QuetzalGTQ10034.382046.3820
Gwinea FrankGNF10.0002.94264.9426
Honduras LempiraHNL10013.762217.7622
Hongkong DolarHKD10042.336849.3368
Indie RupiaINR1005.11915.9191
Indonezja RupiaIDR10.0002.66213.3621
Irak dinarIQD10.00023.984437.4844
Iran rialIRR100.0007.97709.7770
Islandia KoronaISK1.00028.681737.6817
Jamajka DolarJMD1.00024.749238.7492
Jemen RialYER1.00011.838317.8383
Jordania DinarJOD15.38545.7854
Kambodża RielKHR10.0007.583310.8833
Katar RialQAR10.91641.1864
Kazachstan tengeKZT1.0008.355811.3558
Kenia SzylingKES1.00034.542141.5421
Kirgistan SomKGS1.00049.345063.8450
peso kolumbisjkieCOP10.0008.830315.8303
frank kongijskiCDF10.00021.378925.5789
Korea Południowa WonKRW10.00030.684936.0849
colón kostarykańskiCRC10.00035.027494.0274
peso kubańskieCUC12.94844.7484
Kuwejt DinarKWD19.345213.8452
kip laotańskiLAK100.00033.823055.3230
loti sotyjskieLSL10023.514828.5148
funt libańskiLBP10.00020.240330.7403
dinar libijskiLYD12.83782.3928
Macedonia DenarMKD1.00064.410781.4107
ariary madagaskarskieMGA10.0007.971711.8717
pataca MakauMOP10034.335551.3355
kwacha malawijskaMWK1.0004.12775.8277
rupia malediwskaMVR10024.655829.5558
Malezja RinggitMYR108.63599.8359
Maroko DirhamMAD10034.799544.7995
Mauritius RupiaMUR1008.890011.8800
kiat birmańskiMMK10.00020.675427.7754
Mołdawia LejMDL10019.910126.9101
tugrik mongolskiMNT10.0009.784317.7843
nowy metical mozambijskiMZN1004.39898.3989
dolar namibijskiNAD10022.014828.0148
rupia nepalskaNPR1003.03063.6306
Nigeria nairaNGN1.0002.840014.8400
córdoba nikaraguańskaNIO1008.037412.6374
Nowa Zelandia DolarNZD12.41862.5986
Oman RialOMR18.408011.1080
Pakistan rupiaPKR1001.92732.9173
Paragwaj guaraniPYG10.0005.66596.4659
Peru SolPEN11.00961.3396
RPA RandZAR10022.222429.7224
Rwanda FrankRWF1.0003.24065.3406
escudo zielonoprzylądkoweCVE1.00027.832448.8324
Salwador ColonSVC10023.539363.5393
Serbia DinarRSD1003.29584.1958
Seszele RupiaSCR10019.640141.6401
Singapur DolarSGD12.74442.8844
rupia lankijskaLKR1001.95413.1541
Syria FuntSYP1.0007.81389.8138
Tadżykistan SomoniTJS10030.767246.7672
Tajwan DolarTWD1008.271413.7714
Tanzania SzylingTZS10.0009.816421.8164
Tonga PaangaTOP11.43471.9347
Trynidad i Tobago DolarTTD10043.369571.3695
Tunezja DinarTND10.85711.5371
Turkmenistan ManatTMT10.96591.1659
Uganda SzylingUGX10.0004.886414.8864
Urugwaj PesoUYU1006.837321.8373
Uzbekistan SumUZS100.00033.722053.7220
Vanuatu VatuVUV1.00023.087643.0876
Wietnam DongVND100.00011.600017.6000
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.23531.6353
Wyspy Salomona DolarSBD10041.296244.2962
Zambia KwachaZMW10018.566238.5662
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
Stany Zjednoczone DolarUSD13.85004.5000
korona czeskaCZK10011.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.8100
stary dolar australijskiAUS11.8550brak
szyling australijskiATS10015.0000brak
frank belgijskiBEF1.00074.5000brak
Chorwacja stara kunaHRS10041.5000brak
stara korona czeskaCZS10012.5000brak
stara korona duńskaDKS10040.5000brak
korona estońskaEEK10019.2500brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Guernsey FuntGGP13.0000brak
peseta hiszpańskaESP1.00015.0000brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Hongkong stary dolarHKS10033.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Irlandia stary funtIES13.8350brak
Japonia stary jenJPS1.00023.5000brak
Jersey FuntJEP13.5000brak
stary dolar kanadyjskiCAS12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg frankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
marka niemieckaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOS10032.5000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZS11.6950brak
Portugalia escudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary lejROL10.00010.0000brak
Słowenia tolarSIT1.00012.5000brak
Szkocja FuntSCP14.30004.8100
stary frank szwajcarskiCHS12.6350brak
Węgry stary forintHUS1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Widok kantoru Grand w Katowicach

Kantor Grand

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-20:00
Sobota :
9:00-18:00

Telefon : +48 32 254 31 69

Internetowy Kantor reklama

Nasza placówka istnieje na rynku już ponad 10 lat, zdobyte doświadczenie zapewnia w pełni profesjonalną obsługę tak indywidualnych klientów jak i podmiotów gospodarczych oraz pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

W tabeli umieszczonej po lewej stronie przedstawiamy kursy walut wymieniane w naszym kantorze, dane aktualizowane są na bieżąco. Natomiast w zakładce waluty przedstawiamy spis środków płatniczych z podziałem na wszystkie kontynenty oczywiście nie wszystkie są wymieniane przez Kantor Europa, Ameryka, Azja, Afryka oraz Australia i Oceania.

W zakładce aktualności przedstawiamy ciekawe informacje, porady a także promocje. Zapraszamy również na naszą starszą stronę znajdującą się pod adresem link do strony

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.