logo
tel. +48 32 441 80 95
Pon-Pt : 9:00-20:00 Sob : 9:00-18:00
40-902 Katowice ul. Mickiewicza
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
aktualizacja : 2019-05-24 20:19:30
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.282004.30500
Stany Zjednoczone DolarUSD3.858003.86500
Czechy KoronaCZK0.165100.16690
Wielka Brytania FuntGBP4.845004.89500
Szwajcaria FrankCHF3.815403.83640
Dania KoronaDKK0.573000.58400
Szwecja KoronaSEK0.398000.40240
Norwegia KoronaNOK0.437800.44050
Węgry ForintHUF0.013210.01349
Chorwacja KunaHRK0.586000.59300
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.230004.33000
Stany Zjednoczone DolarUSD3.770003.87000
Czechy KoronaCZK0.163500.16750
Wielka Brytania FuntGBP4.810004.91000
Szwajcaria FrankCHF3.812003.84400
Dania KoronaDKK0.563000.58700
Szwecja KoronaSEK0.393000.40400
Norwegia KoronaNOK0.431000.44100
Węgry ForintHUF0.013200.01370
Chorwacja KunaHRK0.549000.59900
Bułgaria LewBGN2.220002.28000
Gibraltar FuntGIP3.500004.77000
Kanada DolarCAD2.847002.89000
Australia DolarAUD2.643002.68300
Japonia JenJPY0.034500.03580
Ukraina HrywnaUAH0.148000.15600
Rumunia lejRON0.910000.95000
Rosja RubelRUB0.059500.06400
Egipt FuntEGP0.200000.27500
Turcja liraTRY0.656000.75000
Meksyk PesoMXN0.190000.25000
Chiny JuanCNY0.557000.59900
Dominikana PesoDOP0.070000.08500
Izrael SzeklaILS1.050001.07800
Albania LekALL0.033000.04300
Hongkong DolarHKD0.410000.49000
Indie RupiaINR0.051000.06000
Brazylia RealBRL0.960001.05000
Bośnia i Hercegowina MarkaBAM2.160002.36000
Arabia Saudyjska RialSAR0.940001.07000
Jordania DinarJOD5.350005.75000
Nowa Zelandia DolarNZD2.400002.61000
Korea Południowa WonKRW0.002800.00360
Malezja RinggitMYR0.880000.98000
RPA RandZAR0.250000.32000
Kenia SzylingKES0.036000.04200
Tajlandia BatTHB0.119000.12500
Zjednoczone Emiraty Arabskie DirhamAED1.040001.08500
Singapur DolarSGD2.760002.89500
Macedonia DenarMKD0.065000.08400
Kazachstan tengeKZT0.009000.01040
Serbia DinarRSD0.034000.04300
Islandia KoronaISK0.028000.03600
Indonezja RupiaIDR0.000260.00030
Białoruś RubelBYN1.790001.98000
Gruzja LariGEL1.400001.60000
Maroko DirhamMAD0.390000.46000
Mauritius RupiaMUR0.090000.11990
Filipiny PesoPHP0.065000.08500
Katar RialQAR0.900001.04000
Wietnam DongVND0.000120.00021
Tajwan DolarTWD0.090000.12500
Tunezja DinarTND0.800001.80000
Seszele RupiaSCR0.200000.42000
Peru SolPEN1.110001.29000
Oman RialOMR9.5000011.20000
Mołdawia LejMDL0.200000.26000
Kuwejt DinarKWD8.0000014.00000
Jamajka DolarJMD0.028000.03900
Kuba PesoCUC3.000004.80000
Kolumbia PesoCOP0.001000.00150
Chile PesoCLP0.004600.00680
Brunei DolarBND2.200003.00000
Bahrajn DinarBHD8.0000011.00000
Barbados dolarBBD1.150002.10000
rupia lankijskaLKR0.020000.03200
Armenia DramAMD0.005000.00880
Argentyna PesoARS0.070000.12900
Republiki Zielonego Przylądka EscudoCVE0.034000.04100
Kostaryka ColónCRC0.005600.00630
Kongo FrankCDF0.001800.00220
Belize DolarBZD1.700001.80000
Botswana pulaBWP0.340000.36000
Boliwia BolivianoBOB0.480000.51000
Frank CFACFA0.005000.00950
Kambodża RielKHR0.000770.00087
Gwatemala QuetzalGTQ0.350000.47000
Gambia DalasiGMD0.069000.07600
Gwinea FrankGNF0.000300.00050
Fidżi DolarFJD1.650001.75000
Pakistan rupiaPKR0.025000.04000
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Nigeria nairaNGN0.003000.01500
Uzbekistan SumUZS0.000250.00048
Wyspy Salomona DolarSBD0.420000.45000
Azerbejdżan ManatAZN1.900002.35000
Trynidad i Tobago DolarTTD0.300000.60000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.34000
Stany Zjednoczone DolarUSD3.800004.00000
Czechy KoronaCZK0.110000.16800
Wielka Brytania FuntGBP3.500004.94000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Falklandy FuntFKP3.000004.75000
Wyspy Man FuntIMP3.000004.75000
Guernsey FuntGGP3.000004.75000
Jersey FuntJEP3.500004.75000
Niemcy MarkaDEM1.500002.30000
Łotwa ŁatLVL4.500006.40000
Anglia stary FuntGBS3.000004.85000
Austria SzylingATS0.200000.37000
Słowenia tolarSIT0.012500.00000
Australia stary dolarAUS1.855000.00000
Belgia frankBEF0.074500.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Czechy stara koronaCZS0.125000.00000
Chorwacja stara kunaHRS0.415000.00000
Holandia guldenNLG1.500002.20000
Hongkong stary dolarHKS0.335000.00000
Japonia stary jenJPS0.023500.00000
Kanada stary dolarCAS2.050000.00000
Luksemburg frankLUF0.074500.00000
Malta liraMTL10.100000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Nowa Zelandia stary dolarNZS1.695000.00000
Portugalia escudoPTE0.015100.00000
Rumunia stary lejROL0.001000.00000
Szwajcaria stary frankCHS2.635000.00000
Węgry stary forintHUS0.009300.00000
Estonia koronaEEK0.192500.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.03000
Irlandia stary funtIES3.835000.00000
Widok kantoru Grand w Katowicach

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę


Internetowy Kantor reklama

Kantor Grand

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-20:00
Sobota :
9:00-18:00

Telefon : +48 32 254 31 69

Wycofane banknoty

Nasza placówka istnieje na rynku już ponad 10 lat, zdobyte doświadczenie zapewnia w pełni profesjonalną obsługę tak indywidualnych klientów jak i podmiotów gospodarczych oraz pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

W tabeli umieszczonej po lewej stronie przedstawiamy kursy walut wymieniane w naszym kantorze, dane aktualizowane są na bieżąco. Natomiast w zakładce waluty przedstawiamy spis środków płatniczych z podziałem na wszystkie kontynenty oczywiście nie wszystkie są wymieniane przez Kantor Europa, Ameryka, Azja, Afryka oraz Australia i Oceania.

W zakładce aktualności przedstawiamy ciekawe informacje, porady a także promocje. Zapraszamy również na naszą starszą stronę znajdującą się pod adresem link do strony

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.